На сайті талановитого українського етно-веб-дизайнера, художника-альтруїста Богдана Гдаля “З думкою про рідне”  ми знайшли альтернативний бренд  нашої держави: Україна – твій казковий простір, який ми, з вдячністю, використаємо на нашому сайті :)

Автор дозволяє використовувати його будь-де: на сувенірній продукції, футболках, наліпках, де захочете! Ви не обмежені у своїх можливостях, аби тільки цей образ був корисний для Вас!

Внизу долучено безкоштовний файл у векторному форматі. Творімо альтернативну країну! icon smile Україна   твій казковий простір

Україна - твій казковий простір-кнопка на сайт

ukraine_fairy_space.ai (скачали 1044 разів. 184.7 kB).

Від автора:

Ідею цього альтернативного бренду країни я виношував кілька місяців. Спершу виник поштовх зсередини, потім образ міфічної квітки і врешті якоїсь миті вдалося зібрати це докупи. Попри те, що я люблю працювати з різною прадавньою символікою і варіантів для символу могло бути багато, все ж квітка мене “не відпустила”.

Що закладено в цьому образі?

tviy kazkovyi 1 490x289 Україна   твій казковий простір

Коли ти відчуваєш зблиск першого променя на світанні, коли тебе проймає спів соловейка поміж міських висоток, коли тебе гріють світлі і щасливі люди, яких зустрічаєш на життєвому шляху, і коли бачиш світло в очах маленької дитини, то розумієш, що у світі є щось більше! Про це не покажуть по телевізору і про це не завжди говоритимеш з колегами на роботі. Справжній світ застигає тебе зненацька, коли ти виходиш з летаргічного сну, зі своєї зони комфорту і починаєш жити! Він захоплює своєю внутрішньою силою і ніби наголошує, що в цій країні є своя глибина і таємниця! Лиш треба спробувати її віднайти.

Країна – це не лише кілька найвідоміших архітектурних ансамблів, це не кілька знаних людей чи місцин. Країна – це простір сили, простір казки і глибини! Щоб її відчути – не треба їхати на край світу. Все для щастя є поряд! Лиш треба відкритися і довіритися йому!

Якою є твоя країна?

tviy kazkovyi 6 490x289 Україна   твій казковий простір

Країна – це незнані герої, люди духу, які щодня добрими думками і добрими вчинками вносять нову барву у цей світ, не вимагаючи за це віддачі чи якоїсь винагороди, країна – це нечувана пісня, яка сама народжується всередині, ллється через край, коли так хочеться щось добре сказати світові. Це сповнена любові материнська колискова, яку ніхто і ніколи не записував на папері, але свою велику справу вона зробила і десь закарбувалася глибоко в серці дитини. Це непротоптані стежини нових можливостей і варіантів розвитку подій, які обов’язково знайдеш, якщо дуже віриш, щиро хочеш чогось досягти і маєш світлі наміри. Країна – це живий простір, який є в минулому, теперішньому і майбутньому, який не має кордонів і меж, і матиме силу доти, доки хоча б одна людина в нього віритиме, його любитиме,  наповнюватиме своєю творчою енергією і нестиме крізь життя.

tviy kazkovyi 8 490x289 Україна   твій казковий простір

Наш альтернативний казковий простір, це той простір де росте квітка папороті, хай би хто говорив, що це неможливо! Це простір, у якому все живе і дихає до найменшої дрібнички, у всьому є первинна велична сила і все між собою пов’язане невидимими ниточками-промінцями.

А придуманий логотип покликаний бути візуальним проявом цього простору, брамою повернення у своє дитинство, світ мрій і віри у щось вище. Того простору, який надає всі можливості для повноцінної реалізації і допомагає додати світові нову яскраву барву!

tviy kazkovyi 4 490x289 Україна   твій казковий простір

Що можна робити з цим логотипом?

Ви можете друкувати його будь-де: на сувенірній продукції, футболках, наліпках, де захочете! Ви не обмежені у своїх можливостях, аби тільки цей образ був корисний для Вас! Внизу долучаю безкоштовний файл у векторному форматі. Творімо альтернативну країну! icon smile Україна   твій казковий простір

tviy kazkovyi 5 490x289 Україна   твій казковий простір

ukraine_fairy_space.ai (скачали 1044 разів. 184.7 kB).

Крім того,  автор сайту публікує корисну при створені власного сайту теоретичну інформацію. Богдан Гдаль, абсолютно безкоштовно, дарує відвідувачам свого сайту ексклюзивні українські шрифти, макети листівок та інші файлові цікавинки.

Багато більше можна побачити на: bohdan.com.ua