Світова Федерація Українських Жіночих Організацій вітає український народ з довгожданою перемогою!  Перемогою, яка прийшла в ці дні жалоби і була здобута дуже дорогою ціною. 

У боротьбі за світле майбутнє разом з  кращими синами України віддали свої життя й люди інших національностей.  Ми схиляємо свої голови в глибокій  скорботі та висловлюємо щире співчуття народу України, який втратив своїх кращих синів.

На протязі трьох останніх місяців українці світу своїми акціями, діями та справами демонстрували свою єдність та солідарність з народом України у його боротьбі та різноманітними способами допомагали та підтримували його.

Дорога ціна перемоги – батьки які похоронили дітей, дружини, що залишились вдовами, діти, які втратили батьків, тисячі поранених та покалічених – спонукає нас закликати наші складові організації та й усіх українців у світі сконцентрувати та направити свою діяльність для допомоги потребуючим.

Слава Україні! – Героям Слава!

 

Канцелярія СФУЖО

 

Довідкова інформація:

Світова Федерація Українських Жіночих Організацій (СФУЖО) заснована в 1948 році десятьма жіночими організаціями у США в місті Філадельфія і об’єднує 27 організацій із 17 країн на чотирьох континентах.  Центр СФУЖО знаходиться в Канаді в місті Торонто. Організації, що входять у склад СФУЖО спрямовують свою роботу у різноманітних напрямках – громадських, релігійних, культурних, освітніх, імміграційних та гуманітарних.  СФУЖО відображає діяльність місцевих українських громад по всьому світу, а також на міжнародній арені через свій консультативний статус в Економічній і Соціальній Комісії ООН (UN/ECOSOC) від 1993 року, акредитацію при Департаменті Публічної Інформації ООН (UNDPI) від 1990 року, та членство в Комітеті по ЮНІСЕФ (NGO Committee on UNICEF) від 1997 року.  Основною місією СФУЖО є відстоювання гідності і недоторканості жінок в Україні та українських жінок у емігрантських громадах, з дотриманням міжнародних стандартів у галузі прав людини і підвищення громадської обізнаності з проблемами та порушеннями, збереження української мови і культури, виховання свідомості української ідентичності, просвічення історії України та українських сімейних і соціальних традицій, а також спрямування зусиль на підтримку розвитку в незалежній Україні стабільної демократії при повазі до верховенства закону.