Минулої неділі, 23 березня в Коломиї, у стінах Музею історії міста пройшла презентація книги “Рідномовне жіноче шкільництво у Коломиї (1919-1939)” авторства Марії Гнатюк, голови Союзу українок Коломийщини.

Презентація книжки

На презентації були присутні громадські діячі, представники влади, друзі та всі, кому небайдужа історія рідного міста. З вуст гостей пролунало багато слів вдячності, а також висока оцінка від науковців.

Книжка вийшла за сприяння численних жертводавців, серед яких – владика Коломийсько-Чернівецької єпархії Василій Івасюк, міський голова Ігор Слюзар, колишній мер Юрій Овчаренко, Дарія Безпалько, Ореслава Хомик, депутати міськради Ігор Ільчишин та Леся Белявська.

Видання вийшло друком у твердій палітурці, з численними ілюстраціями. Авторка мала можливість подарувати примірник своєї праці кожному, хто завітав на презентацію.

У книзі ”Рідномовне жіноче шкільництво у Коломиї (1919-1939)” розглядаються такі питання як: організація та діяльність жіночих навчально-виховних закладів у Коломиї, а також проведено дослідження про відомих викладачів та випускниць коломийських жіночих шкіл.

Марія Гнатюк поділилася планами та розповіла, що вже взялася до роботи над новим проектом, але поки що тримає у таємниці над яким саме.

Джерело: сайт «Коломийські ВІСТІ».