18 травня 2014 року відбулася позачергова звітно-виборча конференція Чернігівського відділу Союзу українок.  Новою Головою Чернігівського відділу Союзу українок обрана вірна послідовниця славної пам’яті п. Раїси Решетнюк-Костарчук  Ольга Миненок. 

Ольга Миненок

Хвилиною мовчання делегати вшанували пам’ять спочилої засновниці Чернігівського відділу Союзу українок (1990р.) та незмінної Голови понад 23 роки, Заслуженої артистки України, Лауреата премій ім. С. Русової та М. Коцюбинського п. Раїси Решетнюк-Костарчук, котра нещодавно (3.05.2014 р.)  відійшла у вічність. Велелюдний похорон і прощання з нею зібрав велику кількість людей та посестер з усієї області на чолі з Головою Всеукраїнського Союзу українок України п. Ореславою Хомик м. Львів.

Заступницями Голови ЧвСУ обрані Антоніна Коцюбинська, яка із славного роду Коцюбинських та Олена Єфіменко, поєднання досвіду та молодості. Складено новий план роботи ЧвСУ на майбутнє. Особливий напрямок роботи – це залучення молодого покоління та продовження справи славної посестри п. Раїси Решетнюк-Костарчук.

Прес-служба Чернігівського відділу Союзу українок