Зараз вибори і багатьом кандидатам вигідно, щоб було все тихо. Саме тому поширюється думка про те, що з Донецька виїхали всі патріоти. Що там лишились лиш прихильники терористів. І тому Донбасу треба надати особливий статус.

Донецьк-УкраїнаТобто оточити муром і чекати роками поки армія зміцніє. А тим часом ми тут вимремо без зарплати та пенсії. А ще наші активісти бояться, що почнуться зачистки якщо днр не буде змушена відбивати атаки.

А ще брешуть з екранів про те що рос. армія вивела 70% своїх військ. То все брехня. Насправді – то ротація. Вже сьогодні через кордон прорвалось купа техніки. Рос. війська проводять ротацію. Вони натягають сюди купу техніки і далі підуть. Терористи вже заявляють що їм треба вся область.

ПРОСИМО допоможіть переконати всіх, що в Донецьку ще багато патріотів лишилося і цю землю не можна здавати.

Пишіть статті, листи звернення, чи щось ще. Переконайте стількох людей скількох зможете, що не можна здаватись.

Бо навіть по карті видно, що кордон із захопленими землями не тоненький перешийок як з Кримом.. Якщо вони не можуть охороняти сучасний кордон, то як вони охоронять кордон з окупованими територіями.

ПРОСИМО НЕ ЗРАДЖУВАТИ ДОНБАС. Не допустіть помилки 2004 року, коли нікого не посадили і в результаті янук прийшов до влади, як результат – загибель Небесної сотні і війна на Донбасі. Поки чиновники-зрадники спокійно гуляють по Києву, Литвинів зрадників ніхто не посадив, а кернес адольфович виявився невинним і може далі робити що хоче. Наші військові перебувають в тяжких умовах. А в Києві стверджують, що у всьому винні мобільні телефони. А чому ж не забезпечити нормальним зв’язком закритими раціями солдатів. Половина тієї суми, що збирали на 565 ще не використана, а генерали зрадники кажуть, що у всьому винні солдати та Росія. Так Росія винна але поки не покараємо наших зрадників ніколи не переможемо.