Телеканалу “1+1″ і Олександру Ткаченку, Наталії Мосійчук, а ще людям доброї волі Ларисі Івшиній, Вікторії Сюмар та Ганні Гопко. НЕ ЗРАДЬМО НАДІЮ!

Вона льотчиця і добре знає, що таке лобова атака. Це коли на зустріч мчаться два противники, а виграє той, хто не здригнеться. Хто сміливіший, у кого сильніша воля. Горлиця і кривавий ворон… На стерв’ятника він не тягне. Великоімперський монстр, що виповз із тайгових боліт і ЖІНКА. УКРАЇНКА. НАДІЯ.

Здавалось, криваві щелепи казематів Московії зімкнулись за нею надовго, а, може, й на завжди. Здавалось, імперія поглине її, як мільйони інших… Але воїн – Надія пішла у бій. У лобову. Не на життя, а на смерть!… Немає ранків, немає вечорів. Є лише 83 доби, 200 годин, і усе – як одна мить! І Це вже не просто протест, а згусток енергії неймовірної сили, що мов кульова блискавка випалює іржаві скрепи руского міра, вічну мерзлоту тотальної брехні і вавилонську вежу “третього Риму”.

Її боротьба – це відплата за 350 років неволі і наруги. За тих , що на Соловках і в Мордовії. За Крути і Базар, за Крим і Донбас. За кожного з нас!.. Саме тому її погляд пронизує, посмішка спопеляє, а гучне: “Слава Україні!” збиває ворожу пиху, мов артилерійський залп. А ще Надя не боїться карлика. Зовсім!!! У поєдинку українки і найзапеклішого ворога України перемогла Надія! На очах у всього світу! Як Давид Голіафа, бо Господь завжди на боці праведника. Її приклад, як добрі ліки, для розгубленої Європи, та еліксир мужності для нас.

Сучасна історія не знає аналогів такої поведінки. Відомі пасіонарії сміливо йшли під кулі чи на вогнище, але не 83 дні поспіль! І хай простить нас Жанна д’Арк та інші! Надії Савченко не судилось бути vip-бранкою, із добрими адвокатами та комфортними умовами. У своїй найрадикальнішій формі протесту вона вирішила залишитися не жінкою з усіма її атрибутами, а УКРАЇНКОЮ! З мовою, долею і історичною правдою свого народу. Згадайте: “УКРАЇНКОЮ Я НАРОДИЛАСЯ, УКРАЇНКОЮ Я І ПОМРУ!”

Тому в час, коли світ завмер у тривозі за життя Надії особливо цинічно і не по-людськи виглядав сюжет у ефірі “Сніданку з1+1″ від 5 березня. Запросили наймолодшу фіналістку “Голосу діти “- Настю Багінську. Здавалось, увесь прямий ефір був суцільним торжеством “руского міра”! Бо з україномовною дитиною із Білої Церкви розмовляли російською всі троє: співачка Альоша і ведучі Руслан Сєнєчкін та Людмила Барбів. Та мала усе ж справлялась. Спочатку думала, потім відповідала. Подібне мало місце і на фіналі “Голосу”, бо Роман Сасанчин та Михайло Цар також україномовні діти. Однак там перемогли не тільки дитячі голоси, але й душі. Тренери зорієнтувались. Тіна Кароль перейшла на українську, а Потап увесь час намагався це зробити.

Стосовно ж ранкового сюжету у “Сніданку”, то він залишив по собі пекучий осад. Такий самий, як інформація про стан здоров’я Надії у цьому ж ефірі. Бо йдеться уже не про права людини, а тим більше дитини, а про сумління… людське, громадянське ! Про це б’є на сполох кожен день життя Надії Савченко!

Про це її ГОЛОС…

Джерело: сторінка Лілії Григорович у facebook