Звітували союзянки та їх голова – Уляна Шведюк. Звітувати не було важко, бо є чим похвалитися. На Франківщині стартував проект «Домашня мануфактура».  Голова Косівської організації – Ганна Богдан доповіла про мотиви заснування цього проекту.

IMG_5742фІвано-Франківщина веде перед у волонтерській допомозі воїнам АТО і тут найбільш жертовно докладається Калуський  Союз українок на чолі з головою – Любою Липовською. У своїй звітній доповіді голова теж відзначила роботу Болехівської, Надвірнянської, Коломийської, Рожнятівської, Івано-Франківської міської, Рогатинської, Галицької, Верховинської, Городенківської, Тисменицької,   міськрайонних організацій та дякувала посестрам за працю.

На засіданні Всеукраїнської координаційної ради, яке відбулося в грудні 2014 року  у Києві – Уляна Шведюк звітувала перед союзянками усієї України. Ухвалою ВКР робота Івано-Франківського відділу СУ визнана «відмінною». Досвід роботи СУ Івано-Франківщини – рекомендовано використовувати у щоденній праці іншим обласним організаціям. І тому конференція повторно обрала головою – пані Уляну Шведюк.

Вітав союзянське зібрання голова Івано-Франківської обласної Просвіти – Степан Волковецький.

У конференції взяла участь голова ВГО Союз українок – Ореслава Хомик, яка дякувала посестрам за щиру, жертовну працю, дала інформацію про роботу Проводу СУ У, повідомила про заходи до відзначення 100-ліття СУ У, яке плануємо відзначати у 2017 році та  привітала з ювілеєм голову Болехівської організації СУ – пані Ларису Дармохвал, голову Надвірнянської   організації СУ – пані Ольгу Бакоту та голову Верховинської організації СУ – пані Ларису Вахновську, яка мала день народження саме цього дня.

knGXaGUXXuI

По завершенню конференції союзянки вклонилися світлої пам’яті та помолилися за душі Героїв Небесної Сотні та Воїнів АТО на меморіальній алеї слави Івано-Франківська.