Світова Федерація Українських Жіночих Організацій оголошує проведення акції на підтримку Надії Савченко “Листи дітей – Надії“. 

Nadiya SavchenkoСФУЖО звертається до школярів та молоді української діаспори з закликом приєднатись до нашої всесвітньої акції.

Закликаємо дітей та школярів в своїх листах висловлювати підтримку Надії, яку вона дуже цінить, і яка їй дуже потрібна у цей важкий час незаконного ув’язнення, а також вислати вітання з нагоди її дня народження, яке припадає на 11 травня.

Сподіваємося на активну підтримку та заохочення з боку батьків та вчителів.

З проханням провести всесвітню акцію підтримки до нас звернулась сестра Надії Савченко – Віра, та підкреслила, що Надія у в’язниці дуже чекає листів і що ваша підтримка дає їй сили та надихає до боротьби.  Віра Савченко запевнила, що Надія читає Ваші листи з великим задоволенням та подякою.

В долученому документі подаємо додаткові інформації – поштову адресу слідчого ізолятора, де утримується Надія Савченко, а також адресу електронної пошти сестри Надії – Віри Савченко, на котру зможете пересилати відскановані листи.

З повагою, 

Орися Сушко,

Голова СФУЖО 

 

Засіб листування: лист, написаний від руки на ім’я Надії Савченко у вільному форматі за адресою:

Надежде Савченко,

следственный изолятор № 1,

улица Матросская Тишина, 18,

Москва, Россия, 10707

 

Організатор акції:

Віра Савченко +380509457886,

email: bipa333@gmail.com,

 

Координатор акції в Україні:

Олег Мезенцев,

український патріот, волонтер, учасник АТО,

email: olegGP312@gmail.com; +380987054095

Нагадаємо, глава Ради з прав людини РФ Михайло Федотов і член РПЛ Єлизавета Глінка відвідали в СІЗО незаконно утримувану українку Надію Савченко. Про це повідомила Глінка російському “Інтерфаксу” на виході з СІЗО в понеділок. ”Зараз вага Надії Савченко становить 60 кг, більше нічого щодо стану здоров’я ми коментувати не будемо на прохання Надії Вікторівни”, – сказала вона.

Як розповів Федотов, ув’язнена наразі багато малює. ”Зокрема, вона робить малюнки котів для Ермітажу: вона знає, що там є знамениті ермітажні коти, і вирішила присвятити їм свої малюнки”, – сказав глава РПЛ. За його словами, Савченко подумує про те, щоб відправити їх згодом в Ермітаж. Також Савченко багато читає, постійно працює зі слідством і адвокатами, додав Федотов. ”Вона цілком бадьора, впевнена в своїй правоті”, – сказав він.

Крім того, Савченко дуже чекає листів, які наразі, відповідно до законодавства, проходять перевірку в слідчих органах. ”Її хвилює, що листи, які їй приходять, а їх багато, зараз знаходяться в слідчих органах, що відповідає закону, але трохи затримуються. Вона сподівається, що їх принесуть, це її підтримає”, – сказав Федотов.

Надія навіть відповідає на листи.