17 травня Чернівецький відділ Союзу українок спільно з ГО «Родина Кольпінга» м.Чернівці та Польським товариством А.Міцкевіча провели благодійний книжковий ярмарок-акцію. На книжках не вказувалась вартість, будь-хто міг придбати книгу за ту суму яку він вважав спроможною.

Метою акції був збір коштів на лікування для буковинського військовослужбовця Олександра Зозуляка, 1977 р.н, який стримував атаку ворога під Дебальцеве, Донецької області та опинився під гусеницями танка. Олександр Зозуляк нагороджений орденом “За мужність”.

Благодійний книжковий ярмарок підтримав Член Ради Управління маршала в Куявсько-Поморському воєводстві в Республіці Польща – Свавомір Копищчь. Він висловив слова підтримки матері Родіці Зозуляк та побажав скорішого одуження Олександру.

Голова Чернівецького відділу Союзу українок Лариса Маркуляк, звернулась до матері Олександра та висловила подяку за сина Героя: «Ним керувалось велике почуття. Почуття любові, любові до країни, до матері. Він захищав всіх нас, без виключення. Він справжній чоловік, він зробив подвиг. Зараз сила духу жінок та таких матерів – це показник того, що країні бути».

Під час заходу, діти з батьками малювали та писали листи побажань Олександру.

Завдяки чернівчанам та гостям міста, які долучились до благодійної справи,  було зібрано 4040 грн., ці кошти одразу були передані матері війсьвослужбовця Родіці Зозуляк.

Людвіг Маркуляк Голова громадської організації «Родина Кольпінга» м.Чернівці зазначив: «благородна справа об’єднує нас всіх». Побажав скорішого одуження Олександру та запевнив, що це не остання допомога нашому Герою.

_MG_2351

_MG_2358

_MG_2367

IMG_2094

IMG_2122

IMG_2138

IMG_2232

IMG_2262

IMG_2286

IMG_2384
IMG_2391

IMG_2437

Поляк