У черговий раз американський лікар Геннадій Фузайлов («Шрайнерс Госпіталь», м. Бостон) допомагає українцям. Цього разу гуманітарна допомога прибула до Львова – 1000 кг медичних матеріалів і засобів для роботи медикам у польові шпиталі. Доставку зі США до України фінансував Союз українок Америки, який очолює Мар’яна Заяць.

DSC_4691«ВЗ» неодноразово писав про невтомного лікаря з Америки Геннадія Фузайлова, який переймається проблемами українців і допомагає, як може. Минуло два місяці, як в Україну повернувся дев’ятирічний Володя Бубела, життя якого врятували у цій лікарні – «Шрайнерс Госпіталь». Цей хлопчик, як і інші українські пацієнти, котрі завдяки зусиллям доктора Фузайлова потрапили на лікування до Америки, отримали безумовно шанс на порятунок. Під контролем американських лікарів перебуває не один український пацієнт.

Та не лише таким чином Геннадій Фузайлов допомагає Україні. Інший вид діяльності – гуманітарна допомога українським шпиталям, медикам та пацієнтам у вигляді обладнання, матеріалів і засобів для роботи. З 2010 року доктор Геннадій Фузайлов («Шрайнерс Госпіталь») комплектує для України різноманітну допомогу і надсилає у різні міста. Отримали пакунки з допомогою Одеса, Тернопіль, а тепер – Львів. До Львова прибуло 1000 кг (тонна) матеріалів і засобів для роботи українським медикам.

DSC_4649

DSC_5223

- Фінансування доставки цієї допомоги взяв на себе Союз українок Америки, – розповідає кореспонденту «ВЗ» голова Союзу українок в Україні Ореслава Хомик. – Це далеко не перший проект, який фінансують українки США. Ми отримуємо підтримку і допомогу у різних проектах, завжди відчуваємо турботу і люблячі серця українок у США. Українці за кордоном болісно переживають події, які відбуваються в Україні й активно допомагають, як можуть.

До слова, у планах доктора Геннадія Фузайлова: привезти команду лікарів із «Шрайнерс Госпіталь» для огляду дітей в Україні, які мають глибокі опіки і потребують консультацій і допомоги. Таким чином американські лікарі вкотре подають руку допомоги українцям, пропонуючи свою підтримку.

Ірина КУШИНСЬКА.

Фото автора

На фото: завідувач опікового центру Львівщини, опіковий хірург Василь Савчин та голова Союзу українок України Ореслава Хомик зустрічають допомогу американців у Львові.