28 січня 2017 року голова Всеукраїнської громадської організації Союз Українок  Ореслава Хомик провела у місті Дубні Рівненської області спільно із Дубенською міською організацією СУ, яку очолює Ольга Джус,  благодійний захід  для дітей – сиріт і дітей батьків – учасників АТО.

Дубно_8У Дубенському замку у палаці князів Любомирських було велелюдно і панувала атмосфера сердечності та піднесення.  Діти декламували вірші про рідну Україну і колядували…. І традиційно за коляду вони отримали солодкі подарунки, книжечки і смачненькі тістечка та грошову винагороду. Під завершення заходу усі разом, тримаючи руку на серці, співала Гімн України і на очах проступали сльози…..

Ми молимо Бога: Хай настане МИР на нашій святій землі і не буде дітей- сиріт !

Дубно_1

Дубно_2

Дубно_3

Дубно_4

Дубно_5

Дубно_6

Дубно_7

 

 

P.S.Щира подяка нашим посестрам із Об’єднання українських жінок в Німеччині, де головою є славна українка пані Марія Ковалишин.  Цьогоріч Святий Миколай провідував дітей-сиріт по Львівщині, Івано-Франківщині та Рівненщині. Ця спільна благодійна акція українок  з Німеччини та  Союзу українок України, я впевнена буде мати своє продовження.