14 лютого 2018 року ВГО Союз Українок долучилася до Міжнародної акції інтелектуальної доброти «Її Величність Книга. Даруймо!», що відбулася в НУ «Львівська Політехніка» з ініціативи Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою на чолі з Іриною Ключковською.

У заході взяли також участь львівські видавці, журналісти, представники громадських організацій, від Союзу Українок ‒ Голова Ореслава Хомик та референтка з наукових питань Алла Швець.

Цей захід приурочений до Міжнародного дня дарування книги й спрямований на встановлення інтелектуальної дружби з українцями із різних куточків світу. Подаровані книги помандрували до українських шкіл, товариств та освітніх закладів за кордоном. Було надзвичайно зворушливо не лише дарувати книги дорогим українцям, а комунікувати з ними за допомогою сучасного скайп-зв’язку.

Ця високошляхена акція засвідчила, що в чині дарування книги присутня не лише мета важливого культурного обміну, просвітницька місія та заохочення до читання, а передусім потужна духовна енергетика людського спілкування, ідея консолідація українства навіть поза межами його етнічної території. Долаючи географічні кордони, подарована книга стає тим важливим будівничим «золотих мостів розуміння та спочування», кажучи Франковими словами.

ВГО Союз Українок випала честь і приємність подарувати свою добірку книг посестрам зі Світової Федерації Українських Жіночих Організацій в Канаді. Алла Швець прекрасно представила подарунок від Союзу Українок  та  задушевно спілкувалася в прямому ефірі із секретарем СФУЖО Олександрою Фаримою. Серед подарованих книг були три інтерактивні сувенірні книги, споряджені настільними пізнавальними іграми «Мандрівка Львовом», «Мандрівка Львівщиною» та «Мандрівка Україною» за які щиро дякуємо Юрієві Смертизі та наукові видання СУ про Н. Кобринську,  Ф. Ржегоржа і книги про Володимира Івасюка.

Щиро дякуємо організаторам за можливість долучитися до цієї доброї ініціативи!

image IMG_0902 IMG_0930 IMG_0986 - Копiя (1) IMG_1005 (2)IMG_1015 (1) img_6033 заставка-фейсбук-Акція-інтелектуальної-доброти-750x420